Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl


Otwarte Mistrzostwa Szachowe 2019 MDK Puławy OTWARTE MISTRZOSTWA SZACHOWE - PUŁAWY 2019
PATRONAT HONOROWY:
Starosta Puławski Pani Danuta Smaga oraz Prezydent Miasta Puławy Pan Paweł Maj

23 marca 2019 r o godzinie 10:00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach odbędą się Otwarte Mistrzostwa Szachowe - Puławy 2019.PROGRAM PRZEGLĄDU RECYTATORSKIEGO "WITAJ WIOSNO"

Przegląd recytatorski 'Witaj Wiosno' 2018 MDK-Puławy

19 marca 2019 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach odbędzie się X edycja Przeglądu recytatorskiego dla przedszkolaków z Puław i powiatu puławskiego. Celem imprezy jest nawiązanie i kontynuowanie współpracy między placówkami, prezentacja umiejętności artystycznych dzieci oraz popularyzacja literatury pięknej dla najmłodszych.

Impreza odbędzie się w dwóch terminach:
o godzinie 9.30 wystąpią dzieci z placówek powiatowych,
o godzinie 10.45 - uczestnicy Przeglądu z Puław.


Zaplanowano ponad 70 prezentacji. Do udziału w imprezie zgłosiły się następujące placówki:
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Baranowie; Zespół Placówek Oświatowych w Klementowicach; Przedszkole im A. Żeromskiego w Nałęczowie; Przedszkole im. Ewy Szelburg–Zarembiny w Górze Puławskiej; Gminne Przedszkole w Gołębiu; Gminne Przedszkole w Gołębiu Oddział w Wólce Gołębskiej ; Przedszkole im. Misia Uszatka w Żyrzynie oraz Miejskie Przedszkola Nr 2; 3; 7; 8; 10; 14; 16; 18 i Publiczne Przedszkole Integracyjne w Puławach.

Do pobrania: Program przeglądu(*pdf)KONKURS PLASTYCZNY "ZWIASTUNY WIOSNY"

Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach oraz Nadleśnictwo Puławy zapraszają do udziału w Konkursie plastycznym "Zwiastuny Wiosny".


Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich z powiatu puławskiego. Prace należy składać do 10 kwietnia 2019 r. w Młodzieżowym Dom Kultury w Puławach, ul. Sieroszewskiego 4.

Do pobrania: REGULAMIN KONKURSU (*pdf)X KONKURS LITERACKI "MÓJ ŚWIAT"

Pracownia literacka Młodzieżowego Domu Kultury pod kierunkiem p. Małgorzaty Klinkosch zaprasza do udziału w X edycji Konkursu literackiego "Mój Świat".


Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich z powiatu puławskiego. W tegorocznej, jubileuszowej edycji konkursu zachęcamy uczestników do wypowiedzi na temat otaczającej rzeczywistości. Powinny być to sprawy, które ich dotyczą i poruszają.

Prace konkursowe należny przesłać na adres mailowy organizatora gosklin@o2.pl do dnia 20 maja 2019 r..

Do pobrania: REGULAMIN KONKURSU (*pdf)DZIECIĘCE SPOTKANIA TEATRALNE

Dziecięce Spotkania Teatralne 2019 MDK-Puławy MDK-Puławy

W dniach 25-26 kwietnia 2019 r. pracownia teatralna Młodzieżowego Domu Kultury pod kierunkiem p. Marioli Błazik zaprasza na Dziecięce Spotkania Teatralne.


Impreza adresowana jest do grup przedszkolnych z miasta i powiatu puławskiego i jest okazją do zaprezentowania efektów pracy z dziećmi. Daje możliwość wymiany doświadczeń nauczycielom prowadzącym, a także dostarcza artystycznych przeżyć małym wykonawcom i ich rodzicom.
Karty zgłoszeń przyjmowane będą do dnia 15 kwietnia 2019 r.


Do pobrania:         Regulamin(*pdf)        Karta zgłoszenia(*pdf)Przegląd recytatorski 'Witaj Wiosno' 2018 MDK-Puławy PRZEGLĄD RECYTATORSKI "WITAJ WIOSNO"

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza dzieci z przedszkoli miasta i powiatu puławskiego do udziału w przeglądzie recytatorskim "Witaj Wiosno", który odbędzie się 19 marca 2019 r. o godz. 9:30 w MDK-Puławy.

Zgłoszenia udziału należy dostarczyć na załączonej karcie zgłoszenia w terminie do dnia 11 marca 2019 r.

Do pobrania:
Regulamin konkursu(*pdf)               Karta zgłoszenia(*pdf)
Spektakl pt. "Kto powiedział miau ?"

23 stycznia 2019 r. na scenie teatru MDK został zaprezentowany spektakl pt. "Kto powiedział miau ?" w wykonaniu uczniów kl. I ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Puławach (opiekun: p. Renata Binienda). Przedstawienie zostało zainscenizowane pod kierunkiem p. Marioli Błazik z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.


Przedstawienie pt. 'Kto powiedział miau ?' MDK Puławy Przedstawienie pt. 'Kto powiedział miau ?' MDK Puławy Przedstawienie pt. 'Kto powiedział miau ?' MDK Puławy Przedstawienie pt. 'Kto powiedział miau ?' MDK Puławy Przedstawienie pt. 'Kto powiedział miau ?' MDK Puławy

Zapraszamy do fotogalerii ...

(fot. Renata Binienda)