Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl


POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY '2017

Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach zaprasza uczniów szkół podstawowych (klasy IV - VII), gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w Powiatowym Konkursie Ortograficznym, który odbędzie się w następujących terminach:
24.10.2017 r. - szkoły podstawowe - klasy IV - VII
25.10.2017 r. - szkoły gimnazjalne, ponadgimnazjalne


Celem konkursu jest wyłonienie Laureata - Mistrza Ortografii Języka Polskiego. Zgłoszenia (imię i nazwisko ucznia, klasa, dokładny adres szkoły, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego) przyjmowane będą w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18.10.2017 r. na adres e-mail mariolablazik@o2.pl.


Do pobrania:
Regulamin konkursu


NARODOWE CZYTANIE - "WESELE" STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO

Narodowe Czytanie Wesele Stanisława Wyspiańskiego MDK-Puławy Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach zaprasza na tegoroczną V edycję Narodowego Czytania pod Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. W tym roku czytamy "Wesele" Stanisława Wyspiańskiego. Wystąpią przedstawiciele władz samorządowych, dyrektorzy placówek oświatowych oraz reprezentanci mediów.


W tym roku będziemy gościć Renatę Bany, Pawła Nowosadzkiego, Piotra Rodzocha, Katarzynę Grudzień, Małgorzatę Noskowską, Halinę Mazurek, Danutę Szlendak, Małgorzatę Ziemnicką, Andrzeja Wenerskiego, Andrzeja Mitruczuka, Danutę Smagę, Stanisława Widza, Darka Perszko, Mariusza Oleśkiewicza, Alicję Bielawską, Monikę Zych, Agatę Panek, Renatę Siedlaczek, Jarosława Wartacz, Bogumiłę Wartacz, Andrzeja Czarneckiego, Łukasza Grabczaka, Annę Krzysztofik, Ewę Rejn - Kozak.


Całe wydarzenie będzie miało miejsce w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Puławach w czwartek 28.09.2017 o godz. 13:00..V REKREACYJNY RAJD ROWEROWY

V Rekreacyjny Rajd Rowerowy MDK-Puławy Serdecznie zapraszamy do udziału w V Rekreacyjnym Rajdzie Rowerowym zaplanowanym na dzień 30 września 2017 r. (sobota).


Zapisy przyjmowane będą bezpośrednio przed wyjazdem, w godz. 10.30 -11.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach, ul. Sieroszewskiego 4.
Trasa rajdu: MDK Puławy - Bochotnica - Nasiłów - Sadłowice - Góra Puławska - MDK Puławy (ok. 23 km).


Szczegółowe informacje w regulaminie dostępnym pod adresem:
http://mdk.pulawy.pl/dokumenty/regulamin-rajd-rowerowy-2017.pdf

Organizatorem imprezy jest: Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach.Konkurs Literacki "Marzeniem moim jest ..."

Pracownia literacka Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach zaprasza do udziału w konkursie literackim "Marzeniem moim jest ...".


Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych (klasy IV-VII), szkół gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych. Prace należy nadsyłać do 31 października 2017 r. na adres mailowy: gosklin@o2.pl
Konkurs literacki 'Marzeniem moim jest ...'
Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem konkursu:
http://mdk.pulawy.pl/dokumenty/konkurs-literacki-marzeniem-moim-jest-2017.pdfTurniej poetycki "Nie pisz do szuflady"

Serdecznie zapraszamy do udziału w turnieju poetyckim "Nie pisz do szuflady". W turnieju mogąś wziąć udział uczniowie szkół podstawowych z klas IV-VII, szkół gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych. Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest zgłoszenie udziału na adres mailowy organizatora: gosklin@o2.pl do dnia 06.10.2017 r. Należy podać imię, nazwisko, wiek oraz załączyć wiersz, który autor odczyta podczas imprezy.
Impreza odbędzie się 9 października 2017 r. o godz. 16.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach, ul. Sieroszewskiego 4.


Do pobrania: >>>Regulamin turnieju<<<I TURA TURNIEJU SZACHOWEGO MAŁEJ LIGI SZACHOWEJ 2017/2018

Mała Liga Szachowa MDK zaprasza uczniów klas 0-IV szkół podstawowych do udziału w I turze Turnieju Szachowego, która odbędzie się 21 września 2017 r. o godz. 16:00.


Zgłoszenia przyjmuje sekretariat MDK (tel. 818864965).
Liczba uczestników turnieju jest ograniczona. O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.


Nagrody zostaną wręczone najlepszym (liczyć się będzie suma zdobytych punktów), a także najbardziej wytrwałym uczestnikom na koniec cyklu.

Pub Pizzeria Czarny Piotruś w Puławach Mała Liga Szachowa MDK zaprasza uczniów klas I-III szkół podstawowych do udziału w Turnieju Szachowym

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE Z NAUCZYCIELAMI MDK

Wszystkie osoby zapisane na zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach zapraszamy na spotkanie organizacyjne z nauczycielami zajęć, które odbędzie się 15 września 2017r. o godz. 16:30.
W tym dniu istnieje również możliwość konsultacji indywidualnych z nauczycielami, w godzinach: pomiędzy 15.00, a 18.00.


Termin ten nie dotyczy zajęć fotograficznych, których spotkanie organizacyjne odbędzie się dzień wcześniej, tj. 14.09.2017 r. ( piątek)o godz. 16.30.


Wnioski o przyjęcie kandydata na zajęcia można pobrać w sekretariacie placówki lub na naszej stronie internetowej w zakładce REKRUTACJA.
Wykaz form zajęć 2017/2018 znajduje się w zakładce: FORMY ZAJĘĆ .SPOTKANIE ORGANIZACYJNE - ZAJĘCIA FOTOGRAFICZNE

14 września 2017 r. (czwartek) o godz. 16.30 w MDK Puławy odbędzie się spotkanie organizacyjne dotyczące zajęć fotograficznych.
Zapraszamy.