Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl


REKRUTACJA NA ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Do 31 sierpnia 2017r. trwa rekrutacja wychowanków na zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach, które będą prowadzone w roku szkolnym 2017/2018.


Wnioski o przyjęcie kandydata na zajęcia można pobrać w sekretariacie placówki lub na naszej stronie internetowej w zakładce REKRUTACJA.

Wykaz form zajęć 2017/208 znajduje się w zakładce: FORMY ZAJĘĆ .

ZapraszamyDzieci w Młynkach powitały wakacje

Po raz drugi Ochotnicza Straż Pożarna z Młynek organizowała wspólnie z Młodzieżowym Domem Kultury w Puławach festyn dla dzieci na terenie placówki OSP. W tym roku okazją do tego wydarzenia były rozpoczynające się wakacje. Honorowy Patronat nad imprezą objął Starosta Powiatu Puławskiego - pan Witold Popiołek.


Zabawa rozpoczęła się w sobotnie popołudnie, 24 czerwca br. pan Mariusz Oleśkiewicz - dyrektor MDK w Puławach, zapraszał dzieci do korzystania z przygotowanych atrakcji. Można było jeździć na kucykach i bawić się w dmuchanym zamku. Głównym punktem imprezy były zawody sportowe. Nauczyciele z MDK, z pomocą strażaków przygotowali 8 konkurencji sprawnościowych. Każde chętne dziecko otrzymało kartę uczestnictwa. Zaliczenie wszystkich punktów uprawniało do wzięcia udziału w losowaniu nagród rzeczowych. Wydano 67 kart. Po dwóch godzinach wytrwałych zmagań 54 dzieci oddało wypełnione karty. zobacz więcej


Festyn rodzinny Rozpoczęcie wakacji 2017 Młynki Festyn rodzinny Rozpoczęcie wakacji 2017 Młynki Festyn rodzinny Rozpoczęcie wakacji 2017 Młynki Festyn rodzinny Rozpoczęcie wakacji 2017 Młynki Festyn rodzinny Rozpoczęcie wakacji 2017 Młynki

Zapraszamy do fotogalerii ...

(tekst: Małgorzata Klinkosch; fot. Mariusz Oleśkiewicz, Anna Bachanek)


Kaśka i chłopaki z Młodzieżowego Domu Kultury w Gardzienicach

25.06.2017 roku w sali balowej Europejskiego Ośrodka Praktyk Teatralnych w Gardzienicach wystąpił zespół Kaśka i chłopaki z Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Teatralnego "Kalejdoskop".


Logo teatru GDAŃSKA 4

Strona facebook Ogólnopolskiego Festiwalu Teatralnego "Kalejdoskop":
https://www.facebook.com


(tekst: Hubert Domański)
     


Przedstawienie teatralne pt. "Zamieszanie w krainie bajek"

19-go czerwca 2017 r. na scenie teatru MDK został zaprezentowany spektakl pt. "Zamieszanie w krainie bajek" w wykonaniu uczniów Grupy "0" ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Puławach (opiekun: p.Ewa Kolbarczyk i Maria Kolek) pod kierunkiem p. Marioli Błazik. Impreza została zorganizowana z okazji Dnia Matki.


Przedstawienie pt. 'Zamieszanie w krainie bajek' w wykonaniu uczniów grupy '0' Szkoły Podstawowej Nr 1 w Puławach Przedstawienie pt. 'Zamieszanie w krainie bajek' w wykonaniu uczniów grupy '0' Szkoły Podstawowej Nr 1 w Puławach Przedstawienie pt. 'Zamieszanie w krainie bajek' w wykonaniu uczniów grupy '0' Szkoły Podstawowej Nr 1 w Puławach Przedstawienie pt. 'Zamieszanie w krainie bajek' w wykonaniu uczniów grupy '0' Szkoły Podstawowej Nr 1 w Puławach Przedstawienie pt. 'Zamieszanie w krainie bajek' w wykonaniu uczniów grupy '0' Szkoły Podstawowej Nr 1 w Puławach

Zapraszamy do fotogalerii ...


Przedstawienie teatralne pt. "Księżniczka na ziarnku grochu"

Przedstawienie pt. "Księżniczka na ziarnku grochu" w wykonaniu uczniów klasy III Szkoły Podstawowej Nr 2 w Puławach (opiekun: p. Agnieszka Jakubczyk) oraz klasy III Szkoły Podstawowej Nr 1 w Puławach (opiekun: p. Teresa Pecio) pod kierunkiem p. Marioli Błazik. Impreza została zorganizowana z okazji Dnia Matki dn. 12 czerwca 2017 r.


Przedstawienie pt. 'Księżniczka na ziarnku grochu' w wykonaniu uczniów klas III Szkoły Podstawowej Nr 1 i Nr 2 w Puławach Przedstawienie pt. 'Księżniczka na ziarnku grochu' w wykonaniu uczniów klas III Szkoły Podstawowej Nr 1 i Nr 2 w Puławach Przedstawienie pt. 'Księżniczka na ziarnku grochu' w wykonaniu uczniów klas III Szkoły Podstawowej Nr 1 i Nr 2 w Puławach Przedstawienie pt. 'Księżniczka na ziarnku grochu' w wykonaniu uczniów klas III Szkoły Podstawowej Nr 1 i Nr 2 w Puławach Przedstawienie pt. 'Księżniczka na ziarnku grochu' w wykonaniu uczniów klas III Szkoły Podstawowej Nr 1 i Nr 2 w Puławach

Zapraszamy do fotogalerii ...


Przedstawienie teatralne pt. "Królewna Śnieżka"

8 czerwca 2017 r. na scenie teatru MDK został zaprezentowany spektakl pt. "Królewna Śnieżka" w wykonaniu uczniów kl. I Szkoły Podstawowej Nr 2 w Puławach (opiekun: p. Maria Sikora) pod kierunkiem p. Marioli Błazik. Impreza została zorganizowana z okazji Dnia Rodziny.


Przedstawienie pt. 'Królewna Śnieżka' w wykonaniu uczniów klasy I Szkoły Podstawowej Nr 2 w Puławach Przedstawienie pt. 'Królewna Śnieżka' w wykonaniu uczniów klasy I Szkoły Podstawowej Nr 2 w Puławach Przedstawienie pt. 'Królewna Śnieżka' w wykonaniu uczniów klasy I Szkoły Podstawowej Nr 2 w Puławach Przedstawienie pt. 'Królewna Śnieżka' w wykonaniu uczniów klasy I Szkoły Podstawowej Nr 2 w Puławach Przedstawienie pt. 'Królewna Śnieżka' w wykonaniu uczniów klasy I Szkoły Podstawowej Nr 2 w Puławach

Zapraszamy do fotogalerii ...


WYNIKI MAŁEJ LIGI SZACHOWEJ 2016/2017

Wyniki IX Tury Turnieju Małej Ligi Szachowej MDK Puławy

Serdecznie gratulujemy laureatom Turnieju Małej Ligi Szachowej, którymi zostali:
Pierwsza dziesiątka:
1. Damian Hałas 123pkt
2. Filip Węgrzynowicz 108pkt
3. Paweł Rodzoś 94pkt
4. Daniel Wiesiołek 91pkt
5. Filip Dryk 84pkt
6. Aleks Kamola 74pkt
7. Julian Juszkiewicz 67pkt
8. Jakub Woźniak 64pkt
9. Mateusz Budniak 57pkt
10. Kajetan Buczyński 54pkt
Aleksandra Rułka
- Najlepsza Szachistka


W ostatnim - IX etapie turnieju zwyciężyli:
1 miejsce ex aequo: Daniel Wiesiołek i Jakub Woźniak,
3 miejsce- Julian Juszkiewicz


Dziękujemy wszystkim uczestnikom Małej Lidze Szachowej. Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji w przyszłym roku szkolnym.


Serdecznie dziękujemy sponsorom:
Urząd Miasta w Puławach, Starostwo Powiatowe w Puławach, Wodociągi Puławskie Sp. z o.o., Pub Pizzeria "Czarny Piotruś" Puławy, HURT DETAL Zbigniew Duda, Wypożyczalnia i sklep z grami planszowymi "GRAJDOŁEK", Paweł Molenda RESPEKT SYSTEM, Katarzyna Hałas.FESTYN RODZINNY "ROZPOCZĘCIE WAKACJI""
PATRONAT HONOROWY: STAROSTA PUŁAWSKI WITOLD POPIOŁEK

Festyn rodzinny Rozpoczęcie wakacji OSP Młynki MDK Puławy Ochotnicza Straż Pożarna Młynki oraz Młodzieżowy Dom Kultury zapraszają na festyn rodzinny z okazji rozpoczęcia wakacji.

24 czerwca (sobota) godz. 16:00
Remiza Strażacka MłynkiKAŚKA I CHŁOPAKI W POK "DOM CHEMIKA" W PUŁAWACH

Spektakl 'Kaśka i Chłopaki' w wykonaniu grupy teatralnej z MDK-Puławy

30 czerwca 2017 r. (piątek) o godz. 18.00 na scenie POK "Dom Chemika" zostanie zaprezentowany projekt muzyczny Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach "Kaśka i Chłopaki" pod kierunkiem Huberta Domańskiego.


Kaśka i Chłopaki to projekt muzyczny powstały w 2016 r. pod kierunkiem Huberta Domańskiego reprezentujący samozwańczą "alternatywną poezję śpiewaną", gdzie teksty puławskiego poety Jakuba Waca zostały wzbogacone o oprawę instrumentalno-wokalną.
Zespół zdobył wyróżnienie w 39 Edycji Przeglądu Poezji Śpiewanej i Piosenki Autorskiej "Wyśpiewać Poezję" Scena Młodych 2017 w Lublinie.

Logo teatru GDAŃSKA 4 (tekst: Hubert Domański)WYSTAWA (ZDZIWIONY)2 w MDK PUŁAWY - PRZYJDŹ

Kolejną wystawę wychowanków pracowni fotografii MDK prowadzonej przez Daniela Mroza (ZDZIWIONY)2 otwieramy 28 czerwca 2017 (środa) o godz. 19:00. Zapraszamy serdecznie na wernisaż do ogrodu przy Młodzieżowym Domu Kultury, ul. Sieroszewskiego 4.


Wystawa 'Zdziwiony' 2017 MDK-Puławy

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

22 czerwca 2017 (czwartek) o godz. 16:30 zapraszamy wszystkich wychowanków wraz z rodzicami na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w Młodzieżowym Domu Kultury.


Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 MDK Puławy Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 MDK Puławy Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 MDK Puławy Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 MDK Puławy Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 MDK Puławy

Zapraszamy do fotogalerii ...


Besiada Literacka 2017

13 czerwca o godz. 16.30 w Młodzieżowym Domu Kultury miała miejsce Biesiada Literacka. Program imprezy nastąpiło oficjalne ogłoszenie laureatów w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Płynie Wisła, płynie" oraz Powiatowym Konkursie Literackim "Mój świat nad Wisłą". Zaprezentowano teksty nagrodzonych prac w Powiatowym Konkursie Literackim "Mój świat nad Wisłą".


Besiada Literacka 2017 MDK Puławy Besiada Literacka 2017 MDK Puławy Besiada Literacka 2017 MDK Puławy Besiada Literacka 2017 MDK Puławy Besiada Literacka 2017 MDK Puławy

Zapraszamy do fotogalerii ...