Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.plFESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLAKA
PATRONAT HONOROWY: STAROSTA PUŁAWSKI ORAZ PREZYDENT MIASTA PUŁAWY

Festiwal Przedszkolaka 2019 MDK-Puławy

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza na Festiwal Przedszkolaka - konkurs wokalny dla przedszkoli z powiatu puławskiego.
Festiwal odbędzie się dnia 08.06.2019 r. o godz. 15:00 (SOBOTA) w willowym ogrodzie przy Młodziezowym Domu Kultury.

Festiwal Piosenki Przedszkolaka jest prezentacją umiejętności wokalnych dzieci. Festiwal ma formę konkursu. Jest okazją do spotkania najmłodszych solistów i ich nauczycieli. Służy konfrontacji i wymianie doświadczeń, a przede wszystkim rozśpiewaniu dzieci i promowaniu piosenki dziecięcej.


Do pobrania:    Regulamin         Karta Zgłoszenia        Hymn przedszkolaka - tekst


Pobierz Nazwa Play Rozmiar Czas
odtwarzanie Hymn Przedszkolaka

1.1 MB 1:00 min
odtwarzanie Hymn Przedszkolaka - wersja uproszczona

1.1 MB 1:00 min


PROGRAM PRZEGLĄDU RECYTATORSKIEGO "WITAJ WIOSNO"

Przegląd recytatorski 'Witaj Wiosno' 2018 MDK-Puławy

19 marca 2019 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach odbędzie się X edycja Przeglądu recytatorskiego dla przedszkolaków z Puław i powiatu puławskiego. Celem imprezy jest nawiązanie i kontynuowanie współpracy między placówkami, prezentacja umiejętności artystycznych dzieci oraz popularyzacja literatury pięknej dla najmłodszych.

Impreza odbędzie się w dwóch terminach:
o godzinie 9.30 wystąpią dzieci z placówek powiatowych,
o godzinie 10.45 - uczestnicy Przeglądu z Puław.


Zaplanowano ponad 70 prezentacji. Do udziału w imprezie zgłosiły się następujące placówki:
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Baranowie; Zespół Placówek Oświatowych w Klementowicach; Przedszkole im A. Żeromskiego w Nałęczowie; Przedszkole im. Ewy Szelburg–Zarembiny w Górze Puławskiej; Gminne Przedszkole w Gołębiu; Gminne Przedszkole w Gołębiu Oddział w Wólce Gołębskiej ; Przedszkole im. Misia Uszatka w Żyrzynie oraz Miejskie Przedszkola Nr 2; 3; 7; 8; 10; 14; 16; 18 i Publiczne Przedszkole Integracyjne w Puławach.

Do pobrania: Program przeglądu(*pdf)XX Wojewódzki Festiwal Współczesnych Form Tanecznych MDK Puławy XX Wojewódzki Festiwal Współczesnych Form Tanecznych

Dwudziesta edycja Wojewódzkiego Festiwalu Współczesnych Form Tanecznych organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach pod patronatem Starosty Puławskiego odbędzie się 18 maja 2019 r. (sobota) od godz. 9:00 w Hali Sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Puławach ul. Wojska Polskiego 7.


Do wzięcia udziału w festiwalu zapraszamy zespoły taneczne ze szkół, placówek wychowania pozaszkolnego, domów kultury oraz osoby i grupy niezrzeszone z woj. lubelskiego.


Do pobrania:
Regulamin(*pdf)
Karta zgłoszenia(*pdf)KONKURS PLASTYCZNY "ZWIASTUNY WIOSNY"

Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach oraz Nadleśnictwo Puławy zapraszają do udziału w Konkursie plastycznym "Zwiastuny Wiosny".


Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich z powiatu puławskiego. Prace należy składać do 10 kwietnia 2019 r. w Młodzieżowym Dom Kultury w Puławach, ul. Sieroszewskiego 4.

Do pobrania: REGULAMIN KONKURSU (*pdf)X KONKURS LITERACKI "MÓJ ŚWIAT"

Pracownia literacka Młodzieżowego Domu Kultury pod kierunkiem p. Małgorzaty Klinkosch zaprasza do udziału w X edycji Konkursu literackiego "Mój Świat".


Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich z powiatu puławskiego. W tegorocznej, jubileuszowej edycji konkursu zachęcamy uczestników do wypowiedzi na temat otaczającej rzeczywistości. Powinny być to sprawy, które ich dotyczą i poruszają.

Prace konkursowe należny przesłać na adres mailowy organizatora gosklin@o2.pl do dnia 20 maja 2019 r..

Do pobrania: REGULAMIN KONKURSU (*pdf)DZIECIĘCE SPOTKANIA TEATRALNE

Dziecięce Spotkania Teatralne 2019 MDK-Puławy MDK-Puławy

W dniach 25-26 kwietnia 2019 r. pracownia teatralna Młodzieżowego Domu Kultury pod kierunkiem p. Marioli Błazik zaprasza na Dziecięce Spotkania Teatralne.


Impreza adresowana jest do grup przedszkolnych z miasta i powiatu puławskiego i jest okazją do zaprezentowania efektów pracy z dziećmi. Daje możliwość wymiany doświadczeń nauczycielom prowadzącym, a także dostarcza artystycznych przeżyć małym wykonawcom i ich rodzicom.
Karty zgłoszeń przyjmowane będą do dnia 15 kwietnia 2019 r.


Do pobrania:         Regulamin(*pdf)        Karta zgłoszenia(*pdf)Przegląd recytatorski 'Witaj Wiosno' 2018 MDK-Puławy PRZEGLĄD RECYTATORSKI "WITAJ WIOSNO"

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza dzieci z przedszkoli miasta i powiatu puławskiego do udziału w przeglądzie recytatorskim "Witaj Wiosno", który odbędzie się 19 marca 2019 r. o godz. 9:30 w MDK-Puławy.

Zgłoszenia udziału należy dostarczyć na załączonej karcie zgłoszenia w terminie do dnia 11 marca 2019 r.

Do pobrania:
Regulamin konkursu(*pdf)               Karta zgłoszenia(*pdf)Mała Liga Szachowa MDK Puławy TURNIEJ MAŁEJ LIGI SZACHOWEJ - LUTY/2018

Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach zaprasza uczestników Małej Ligii Szachowej na Turniej Szachowy, który odbędzie się 28 lutego o godzinie 16:00.


Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach, ul. Sieroszewskiego 4