KING'S FREE
Mikołaj Bajew (bas) Rafał Lenartowicz (perkusja) Jakub Drob (wokal)

Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach Na nowo otwartej Scenie Muzycznej wystąpili dotychczas Tomasz Budzyński, Zahlada i Klezmer Trio Band. Na Muzycznej Scenie Młodych wystąpili The Dark Stones i A Touching Display. Tym razem będziemy mieli możliwość usłyszeć zespół King's Free.

Wydarzenie to, to nowo powstała formuła artystyczna otwierająca się na potrzeby społeczności lokalnej Puław i mieszkańców całego miasta. To próba otwartego dialogu młodego pokolenia, to spektrum ich dokonań muzycznych i ich wrażliwości artystycznej, wywodzącej się stąd.
"Bas, bas i więcej basu. A do tego łomot garów i łabędzi śpiew. Trochę hollywood'u, trochę noise'u, trochę szaleństwa. O gatunku mowy nie ma – chyba, że ktoś wie, co to jest "postmodern rock". Inspiracje czerpane zewsząd, najbardziej z samych siebie. Koncertów nie było dużo, więc muza pachnie więc jeszcze dziewictwem"- mówi Mikołaj Bajew.
Zapraszamy serdecznie.

miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach, ul. Sieroszewskiego 4