Zapraszamy Cię na 3 dniowy proces w ramach Wprowadzenia do Techniki Meisnera. Podczas zajęć zapoznasz się z bazowym ćwiczeniem Techniki Meisnera: ćwiczeniem powtórek (Repetition) oraz doświadczysz jak powtórki wspierają pracę z tekstem.
Terminy zajęć:
12-14 marca 2025
21-23 marca 2025
Miejsce zajęć stacjonarnych: MDK (Młodzieżowy Dom Kultury). Adres: Wacława Sieroszewskiego 4, 24-100 Puławy
Czas pracy: 10 godzin, 1 dzień online 2 godz. 2 i 3 dzień stacjonarnie po 4 godz. (dla grup 4 osobowych: 2 i 3 dzień stacjonarnie po 3 godz.)
CENA: 600 ZŁ
Program kursu jest zgodny z nauczaniem Sanforda Meisnera i oparty o wiedzę przekazaną wielu aktorom i pedagogom europejskim przez Toma Radcliffe’a (który studiował u Meisnera przez 5 lat) i jego ucznia Simona Furness’a (mentora Sylwii Kaczmarek), którzy pracowali razem od 2003 roku. Nasz kurs pozwoli Ci na wejście w proces pozwalający doświadczyć tematów często (jeszcze) nierozpoznanych.
Warsztat jest skierowany do aktorów profesjonalnych i praktykujących i aspirujących aktorów amatorów. Zapraszamy również do uczestnictwa reżyserów, scenarzystów, wokalistów oraz tancerzy. Kurs jest bardzo angażujący i wymagający emocjonalnie – zapraszamy więc tylko osoby pełnoletnie i gotowe na wyzwanie.
Pytania oraz zapisy prosimy kierować mailowo na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez formularz na tej stronie. Prosimy o wysłanie kilku słów o swoim dotychczasowym dorobku.
Jeżeli nie otrzymaliście od nas odpowiedzi zwrotniej, uprzejmie prosimy sprawdzić folder: SPAM. Zapewniamy, że odpowiadamy na każdego maila, który do nas jest wysłany!
Na życzenie wystawiamy certyfikat o ukończeniu kursu oraz rachunki. Laboratorium Meisnera zastrzega sobie prawo do wyboru uczestników kursu na podstawie nadesłanych zgłoszeń.