Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.plFINAŁ KONKURSU NA OZDOBĘ CHOINKOWĄ

4 stycznia 2019 r. o godz. 17.00 serdecznie zapraszamy autorów prac oraz opiekunów na uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień w Konkursie plastycznym na ozdobę choinkową.


Miejsce imprezy: Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach, ul. Sieroszewskiego 4


Do pobrania: WYNIKI KONKURSU


FINAŁ KONKURSU NA OZDOBĘ CHOINKOWĄ 2018 FINAŁ KONKURSU NA OZDOBĘ CHOINKOWĄ 2018 FINAŁ KONKURSU NA OZDOBĘ CHOINKOWĄ 2018 FINAŁ KONKURSU NA OZDOBĘ CHOINKOWĄ 2018 FINAŁ KONKURSU NA OZDOBĘ CHOINKOWĄ 2018

Zapraszamy do fotogalerii ...


KONKURS PLASTYCZNY NA OZDOBĘ CHOINKOWĄ

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym na ozdobę choinkową. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zadanie polega na wykonaniu z własnych materiałów ozdoby choinkowej. Prace należy dostarczyć do Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach do dnia 13 grudnia 2018 r.


Do pobrania: Regulamin konkursu           WYNIKI KONKURSU


POWIATOWY KONKURS KRASOMÓWCZY "ZŁOTOUSTY"

Zapraszamy do udziału w konkursie krasomówczym "ZŁOTOUSTY", który jest skierowany do młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs polega na przygotowaniu przez uczestnika mowy na zadany temat w dowolnej formie np. rozprawy, opowiadania, innej w zależności od kreatywności uczestnika, którą wygłasza przed jury. Czas wystąpień uczestników nie powinien przekroczyć 5 min.
Do wyboru są trzy tematy:
1. Krótkie życie buraka.
2. Dlaczego kwiatki piją wodę?
3. Jeden dzień z życia kapelusza w maju.


Pisemne zgłoszenia udziału w konkursie należy przesłać pocztą elektroniczną na załączonej "Karcie uczestnictwa" w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20 grudnia 2018 roku na adres mailowy organizatora: gosklin@o2.pl z dopiskiem "konkurs krasomówczy".
Termin i miejsce konkursu: 6 lutego 2019 r. (środa) godz. 12.00 Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach ul. Sieroszewskiego 4.

Do pobrania: REGULAMIN KONKURSU (*pdf)           KARTA UCZESTNICTWA (*pdf)Wyniki konkursu plastycznego "Mój region - moja mała ojczyzna"
PATRONAT HONOROWY: STAROSTA PUŁAWSKI

Laureaci konkursu plastycznego "Mój region - moja mała ojczyzna"


I MIEJSCE:
OLIWIA BIELEC
WIKTORIA DĄBROWSKA

II MIEJSCE:
WOJCIECH ORKISZEWSKI
MILENA KOWALCZYK

III MIEJSCE:
JAKUB GAJEWSKI
KINGA WINSZTAL

WYRÓŻNIENIA:
MAGDA ZAGULSKA
MICHAŁ MIŁOSZ

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na uroczyste wręczanie nagród, które odbędzie się 9 listopada 2018 r. o godz. 12.00 w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach (ul. Al. Królewska 19).


Do pobrania:
PROTOKÓŁ POKONKURSOWY


Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach przy współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury w Puławach ogłosiła z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości konkurs plastyczny na projekt okolicznościowej pocztówki.
Konkurs miał na celu kształtowanie szacunku wobec ojczyzny i regionu, pobudzanie i rozwijanie wyobraźni plastycznej u dzieci oraz propagowanie idei radosnego obchodzenia świąt niepodległościowych.
Konkurs miał charakter otwarty i adresowany był do uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu puławskiego.Wyniki konkursu prozatorskiego "Mój region - moja mała ojczyzna ..."
PATRONAT HONOROWY: STAROSTA PUŁAWSKI

Laureaci konkursu prozatorskiego "Mój region - moja mała ojczyzna. Jak wyobrażasz sobie swoją miejscowość za 50 lat?"


DWIE NAGRODY GŁÓWNE OTRZYMUJĄ:
MILENA SIEPRAWSKA
WERONIKA STYCZYŃSKA

WYRÓŻNIENIA:
KAROLINA AŁDAŚ
KAROLINA RYBICKA

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na uroczyste wręczanie nagród, które odbędzie się 9 listopada 2018 r. o godz. 12.00 w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach (ul. Al. Królewska 19).


Do pobrania:
PROTOKÓŁ POKONKURSOWY


Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach przy współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury w Puławach ogłosiła z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości konkurs prozatorski na pracę literacką ukazującą region - moją małą ojczyznę za 50 lat.
Konkurs miał na celu kształtowanie i wzmacnianie patriotyzmu w nawiązaniu do tradycji niepodległościowych narodu polskiego, propagowanie idei radosnego obchodzenia świąt niepodległościowych oraz włączenie uczniów ze szkół z terenu powiatu puławskiego oraz chętne osoby dorosłe w ogólnopolskie obchody stulecia odzyskania niepodległości.
Konkurs miał charakter otwarty i adresowany był do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz do wszystkich zainteresowanych osób dorosłych.PROGRAM POWIATOWEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO '2018

W dniach 25-16 października w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach odbędzie się Powiatowy Konkurs Ortograficzny.

25.10.2018 r. - szkoły podstawowe - klasy IV - VIII
26.10.2018 r. - szkoły gimnazjalne, ponadgimnazjalne


Celem konkursu jest wyłonienie Laureata - Mistrza Ortografii Języka Polskiego.


Do pobrania:
PROGRAM KONKURSU
WYNIKI KONKURSUPOWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY '2018

Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach zaprasza uczniów szkół podstawowych (klasy IV - VIII), gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w Powiatowym Konkursie Ortograficznym, który odbędzie się w następujących terminach:
25.10.2018 r. - szkoły podstawowe - klasy IV - VIII
26.10.2018 r. - szkoły gimnazjalne, ponadgimnazjalne


Celem konkursu jest wyłonienie Laureata - Mistrza Ortografii Języka Polskiego. Zgłoszenia (imię i nazwisko ucznia, klasa, dokładny adres szkoły, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego) przyjmowane będą w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18.10.2018 r. na adres e-mail mariolablazik@o2.pl.


Wpłaty za udział w konkursie należy dokonywać na konto Rady Rodziców Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach:
PKO BP S.A. I O/Puławy: 45 1020 3219 0000 9102 0044 2962
Rada Rodziców Młodzieżowego Domu Kultury, ul. Sieroszewskiego 4, NIP: 716 265 93 94
lub w sekretariacie placówki. Rada Rodziców nie wystawia faktur Vat.


Do pobrania:
Regulamin konkursu


VIII POWIATOWY KONKURS WIEDZY O REGIONIE PUŁAWSKIM
PATRONAT HONOROWY: STAROSTA PUŁAWSKI

VIII POWIATOWY KONKURS WIEDZY O REGIONIE PUŁAWSKIM MDK-Puławy Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach organizuje VIII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Regionie przy współpracy z Pracownią Dokumentacji Dziejów Miasta i Centrum Informacji Turystycznej w Puławach.


Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV -VII szkół podstawowych z miasta i powiatu puławskiego.
Konkurs składa się z dwóch etapów: eliminacji i finału.
4 czerwca 2018 r. odbędzie się test wiedzy, który ma wyłonić 15 uczestników z największą liczbą punktów.
2 października 2018 r. będzie miał miejsce uroczysty finał konkursu.
W dniu eliminacji organizatorzy zaplanowali spacer "Puławskie ślady niepodległości", który poprowadzi pan Zbigniew Kiełb.
4 czerwca 2018 r. uczestnicy spotykają się o godzinie 9.00 przy kościele na Włostowicach pod wezwaniem św. Józefa. Test wiedzy rozpocznie się między godziną 10.00 a 10.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach, ulica Sieroszewskiego 4.

Zgłoszenia przyjmowane będą w nieprzekraczalnym terminie do dnia 1 czerwca 2018 r. na adres mailowy gosklin@o2.pl z dopiskiem w tytule "Konkurs wiedzy".


Do pobrania: Regulamin konkursu (*pdf)