Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach we współpracy z Powiatową Biblioteką Publiczną zaprasza dzieci i młodzież z powiatu puławskiego do udziału w Powiatowym Konkursie Literackim. Temat tegorocznego Konkursu brzmi: Pielęgnujmy wspomnienia.

Zapamiętane chwile często powracają do nas w formie wspomnień, które niczym kotwice pozwalają nam przybijać do różnorodnych portów z naszej przeszłości. To dzięki nim zachowujemy w pamięci naszych bliskich, dzięki nim uczymy się na popełnionych błędach i wyciągamy z nich wnioski. Zachęcamy dzieci i młodzież do wypowiedzi na ten temat.
Prace konkursowe należy przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 25 października 2023 r.

ORGANIZATOR:
Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach