1 marca 2024 r. o godz. 18:00 Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach zaprasza na koncert, w którym wystąpią:
🔴 "Remont" czyli nowy zespół w ciągłym remoncie i poszukiwaniu swojego brzmienia. Tworzą go puławscy licealiści grający rock i pochodne w przeróżnych odmianach.
🔴 "Infirmum" to młodzi ludzie, którzy przez pasje jaką jest muzyka, stworzyli zespół, który ma za zadanie utrwalać kulturę muzyczną. Zagrają piosenki zespołów takich jak m.in. Lady Pank, Myslovitz, Incubus, czy Bon Jovi.
https://www.instagram.com/__infirmum__?igsh=MWpnYjl0ZXAzaXUyMg==
🔴 Nikodem Paśnicki tworzy ambientowe pejzaże wspomnień. Sięga po historie lokalne z miejsca, w którym się urodził. Oparte na burdonowych dźwiękach kompozycje wzbogaca o przetworzone nagrania terenowe dopełniane autorskimi animacjami. Na początku 2023 roku ukazał się jego debiutancki minialbum "Grudzień", następnie singiel "sen" a rok zwieńczył utwór "W las! (zarzeka)".

Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach zaprasza do udziału w Dziecięcych Spotkaniach Teatralnych grupy przedszkolne z miasta i powiatu puławskiego, które odbędą się w dniach 25 i 26 kwietnia 2024 r.
 
Dziecięce Spotkania Teatralne to impreza, dzięki której istnieje możliwość zaprezentowania efektów pracy z dziećmi. Stwarza również okazję do wymiany doświadczeń nauczycielom prowadzącym, a także dostarcza artystycznych przeżyć małym wykonawcom i ich rodzicom.
Zgłoszenia należy dokonać do dnia 14 marca 2024 r. poprzez wypełnienie poniższego formularza elektronicznego:
 
 
Do pobrania:

Regulamin przeglądu(*pdf)

9 lutego o godz. 18:00 zapraszamy rodziców z dziećmi do Obserwatorium Astronomicznego na WIECZORNY POKAZ NIEBA. ⭐ ⭐ ⭐

 
👉 Zapisy tel.: 517 385 307 (liczba miejsc ograniczona)

Zapraszamy na Koncert Jana Kondraka "Walentynki z Cohenem i Stachurą", który odbędzie się 14 lutego 2024 r. o godz. 18:00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach.

Bilety w cenie 50 zł dostępne przed koncertem oraz on-line: biletyna.pl

Jan Kondrak to głos - wielki głos. Co do skali i siły pewnie największy spośród polskich głosów bardowskich. Jest cenionym autorem i kompozytorem. Pisze dla siebie i innych, na przykład dla Marka Dyjaka. Kojarzony z wyjątkową piwnicą artystyczną jaką jest Lubelska Federacja Bardów. Ma na koncie jedenaście płyt z LFB i osiem solowych dokonań. Z klasą sięga po klasykę piosenki autorstwa Leonarda Cohena, Boba Dylana, Edwarda Stachury, Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego, Stinga czy Jacka Kaczmarskiego.

Zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat do udziału w warsztatach, zabawach i grach organizowanych podczas ferii zimowych w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach.

I tydzień:   29.01 - 02.02.2024 r.

II tydzień: 05.02 - 09.02.2024 r.

Warsztaty organizowane są w godz. 9:00 - 15:00.

Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach zaprasza na projekcję filmu pt. "Taksówkarz - cichy bohater grudnia" oraz spotkanie autorskie z reżyserem i scenarzystą - panem Grzegorzem Linkowskim.

Projekcja filmu odbędzie się 13 grudnia 2023 r. o godz. 10:00 w Auli Zespołu Szkół Technicznych w Puławach.

Leszek Gorgol uczestnik strajków studenckich i działacz NZS postanowił odnaleźć lubelskiego taksówkarza, który bezinteresownie w nocy z 12 na 13 grudnia 1981 r jeździł żeby informować i ostrzegać przed mającymi nastąpić represjami wobec ludzi Solidarności i opozycji. Odnajdują się świadkowie tych napiętych godzin sprzed wprowadzenia stanu wojennego i odwiedzają najważniejsze miejsca wydarzeń z tamtej nocy: miejsce ataku Zomo na Zarząd Regionu Solidarności, miasteczko akademickie, Dworzec PKP, okolice Komendy Milicji i Komitetu PZPR...

Pracownicy Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach, przyjaciele oraz rodzina mają zaszczyt zaprosić na wieczór poświęcony pamięci Mariusza Oleśkiewicza oraz Marka Makucha, który odbędzie się 2 grudnia 2023 r. o godz. 18:00 w naszej placówce przy ul. Sieroszewskiego 4.

Sztuka Otwartości” to bezpłatne warsztaty artystyczne skierowanych do dzieci ze szkół podstawowych. Obejmuje on cztery rodzaje warsztatów: muzyczne, teatralne, plastyczne i taneczne.

Mają one na celu pokazanie dzieciom różnorodności aktywności artystycznej, w jakiej mogą one uczestniczyć.

Dzieci często mówią, że nie mają żadnych zdolności ani talentu – co jest nieprawdą. W każdym z nas drzemie ukryty talent. Często po prostu nie mamy możliwości by to sprawdzić i odkryć. Nasze warsztaty pokażą dzieciom w jakich kierunkach mogą się rozwijać i zachęcą do poszukiwania swojej indywidualnej drogi artystycznej.