Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach we współpracy z Powiatową Biblioteką Publiczną zaprasza dzieci i młodzież z powiatu puławskiego do udziału w Powiatowym Konkursie Literackim. Motto tegorocznego Konkursu brzmi: Kocham Cię Życie.

Spróbujmy zatrzymać się na chwilę i zadać sobie pytanie, za co kochamy nasze życie. Może za problemy, za wady, a może za radość, za rodzinę, za przyjaciół, za jego tajemniczość?

Zachęcamy dzieci i młodzież do wypowiedzi na ten temat.

Prace konkursowe należy przesłać na adres mailowy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do dnia 25 października 2024 r.
Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu nastąpi podczas "Południa Literackiego" w budynku Starostwa Powiatowego w Puławach. Dokładny termin uroczystości (połowa listopada 2024 r.) zostanie podany na stronie www.mdk.pulawy.pl.

ORGANIZATOR:
Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach