Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach serdecznie zaprasza na Koncert charytatywny "Dzielmy się miłością" - Darek Tokarzewski (VOX) i goście.
18 marca 2023 r. godz. 17:00 - 20:00
Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach, ul. Sieroszewskiego 4
 
Zapraszamy na niezapomniany muzyczny wieczór. Nie zabraknie pozytywnych emocji, wzruszeń i dobrej energii. Gwiazdą koncertu będzie Darek Tokarzewski z zespołu VOX. Artysta zaśpiewa największe przeboje tej grupy. Będą również muzyczne niespodzianki oraz goście specjalni. Wystąpi m.in. saksofonista Mateusz Kozak. Więcej informacji podamy wkrótce. WSTĘP WOLNY!


W przerwach koncertu odbędzie się aukcja dzieł sztuki oraz loteria fantowa. Cały dochód przekazany zostanie na pomoc i leczenie Pani Wioletty Skwarek mieszkającej w miejscowości Podlodów (gm. Ułęż).
Pani Wiola od 2007 roku zmaga się ze stwardnieniem rozsianym. Potrzebuje ciągłej rehabilitacji, bez niej choroba będzie szybko postępować.
- Do tej pory jeździłam na turnusy, które do tanich nie należą. Sam dojazd i powrót to wydatek rzędu około 600 zł - mówi.
Oprócz tej choroby, rok temu u p. Wioletty Skwarek zdiagnozowano insulinooporność i owrzodzenie żylne kończyn dolnych.
- Zabiegi, które mi służą najlepiej to masaże manualne, drenaże limfatyczne, hipoterapia, basen, ćwiczenia indywidualne z rehabilitantem, krioterapia oraz chodzenie w tzw. lokomacie. Moim celem jest zakup rotora, to taki rodzaj roweru, urządzenia do drenażu limfatycznego oraz maty masującej. Gdyby nie rehabilitacja, to pewnie już dawno byłabym osobą leżącą, ale mój upór i ciężka praca nad sobą przynoszą pożądane efekty. Nie chciałabym, aby ten wysiłek poszedł na marne - opowiada Wioletta Skwarek.
Jeżeli ktoś chce pomóc i przekazać coś na aukcję lub włączyć się w organizację wydarzenia może pisać lub dzwonić po numer: 531 358 777. Jesteśmy otwarci na każdą współpracę.
Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy już wsparli nasze wydarzenie. Łączy nas wspólny cel - pomoc potrzebującemu! Wspólnie dzielmy się miłością!
Organizatorami wydarzenia są: Marcin Mizera oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach.
Partnerzy: Leopold Świetliński "Kuźnia Sobieszyn", Fundacja "Damy Radę".
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi" - Św. Jan Paweł II.